Document Actions
logo museo napolibeniculturali
Document Actions

Ekspozita te Artit Pasbizantin

by ebajrami Për herë të fundit modifikuar 2008-11-02 18:05

Ekspozita të ndryshme në Itali dhe Gjermani

What
When 2001-10-08 16:30 to
2002-10-08 16:30
Where Mynih, Gjermani Vincenza, Itali
Add event to calendar vCal
iCal

Pjesëmarrje në ekspozitat e artit pasbizantin në  Mynih(Gjermani),2001, në Ankona dhe Viçenca(Itali), 2002.

« Shtator 2017 »
Di Mo Ma En Fr Sh
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
 

Comunità Europea Interreg Italia-Albania Regione Puglia Ministria e turizmit, kultures, rinise dhe sporteve Direzione Regionale per i Beni Culturali e Paesaggistici della Puglia Tecnopolis Novus Ortus

This site conforms to the following standards:

Section 508 WCAG
Valid XHTML Valid CSS
E përdorshme në çfarë browseri